podajniki opału

podajniki opału

Podajniki opału są nieodzownym elementem przyczyniającym się do sprawnego działania kotła grzewczego. W naszym bogatym asortymencie znaleźć mogą Państwo oferowane w przystępnej cenie podajniki, które spełnią oczekiwania użytkowników kotłów grzewczych o różnej wielkości. Oferujemy szeroki wybór podajników opałowych Należą do nich między innymi podajniki marki Technix o mocy 62-75 kW, 100-10 kW, 200-250 kW oraz 500 kW, jak również wysokiej klasy podajniki rynnowe, paliwowe i żeliwne.

Dostępne u nas podajniki opału Technix będą z pewnością wartościowym uzupełnieniem użytkowanego przez Państwa kotła centralnego ogrzewania. Wspomniane akcesoria zapewniają bowiem samoczynne dozowanie paliwa w formie eko-groszku. Solidny stalowy podajnik jest na tyle wszechstronny, że można go wykorzystać w przypadku różnych rodzajów paliwa, takich jak miał, pellet, zboże oraz mieszanki miału. Markowy motoreduktor napędzający ślimak gwarantuje niezawodność całego mechanizmu.

Podajnik rynnowy uniwersalny odznacza się stabilną konstrukcją, co sprawia, że wspomniane akcesorium doskonale sprawdza się w przypadku utleniania takich materiałów jak owies, pestki, pellety oraz skomponowanej z groszku i miału mieszanki.

Podajniki wielopaliwowe marki Technix dostępne w naszej ofercie wyróżniają się pionierskimi rozwiązaniami takimi jak bieg wsteczny . Tak zaawansowana koncepcja sprawia, że wspomniane akcesoria nadają się do spalania trudnych w przetwarzaniu paliw, takich jak groszki węgla brunatnego oraz miały węglowe.

Wielopaliwowe podajniki żeliwne z biegiem wstecznym marki Technix są idealną propozycją dla klientów ceniących dużą swobodę użytkowania. Wspomniane maszyny pozwalają na współspalanie paliwa podstawowego (eko-groszków, groszków, groszków węgla brunatnego) oraz bio-paliwa (na przykład pelletu lub mieszanki miału i owsa).