O firmie DRAGON

 

Produkcja i dystrybucja kotłów centralnego ogrzewania

Firma Kotły Grzewcze Dragon Sp. z o.o. od ponad kilkunastu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją kotłów centralnego ogrzewania. Produkujemy między innymi kotły retortowe, tłokowe oraz zasypowe (komorowe). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań nasze kotły grzewcze charakteryzują się dużą wydajnością , spełniają normy ekologiczne oraz są bezpieczne w obsłudze czego potwierdzeniem są certyfikaty energetyczno-emisyjne przeprowadzone przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu oraz w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Wysoka jakość, nowoczesne technologie produkcji

Produkty naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, nowych technologii oraz użyciu atestowanych materiałów. Filarem naszej firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza posiadająca odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Wychodząc naprzeciw coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów, fabryka kotłów w Pleszewie ciągle rozwija swoją ofertę.

Spółdzielnia Metalowców "Kotlarz"

W celu powiększenia naszego asortymentu współpracujemy także z innymi liczącymi się na rynku firmami kotlarskimi. Należymy również do renomowanej Spółdzielni Metalowców "Kotlarz". Naszymi odbiorcami są nie tylko klienci indywidualni lecz także odbiorcy hurtowi, jednostki samorządowe, szkoły, przedszkola, placówki wychowawcze, hotele, przedsiębiorcy, ogrodnicy czego dowodem są uzyskane referencje.

Oferujemy i zapewniamy:

  • sprzedaż ratalna
  • usługi w zakresie instalacji c.o. i modernizacji kotłowni oraz remonty i wymianę kotłów
  • krótkie terminy dostaw
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • doradztwo techniczne
  • wysoką jakość
  • wieloletnia gwarancja
  • atrakcyjne ceny

Kontaktując się z nami zostaną Państwo obsłużeni przez nasz dział sprzedaży, który doradzi fachowym doborem kotła w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.kotly-dragon.pl